Obecně o objektu  H centrum Sokolov, s.r.o.

Objekt firmy H centrum Sokolov, s.r.o. je kamenná budova v sousedství Městské tržnice (blízko Starého náměstí). Jedná se o budovu, která má 3 nadzemní podlaží. V 1. a části 2. nadzemního podlaží se pronajímají nebytové prostory. V části 2. a 3. nadzemním podlaží se pronajímají byty. Budova je čtvercového tvaru s nádvořím uprostřed. Na nádvoří objektu je nainstalována závora, aby se zamezilo vjezdu cizích vozidel. Nájemníci nebytových prostor dostanou na vyžádání (za vratný poplatek 3.000,- Kč) ovladač k závoře. Cizí vozidla na nádvoří nesmějí parkovat.

Nájemníci bytů, kteří vlastní ovladač k závoře, mohou parkovat na nádvoří pouze přes noc a o víkendu, kdy tam nezajíždějí nájemníci nebytových prostor a zásobování. To znamená, že pro nájemníky bytů je parkování povoleno:
Po - Pá     od 16.00  do 8.00 hod.
So - Ne     celých 24 hod. (tzn. od pátku 16.00 do pondělí 8.00 hod.)

Momentálně nejsou k dispozici žádné prostory k pronájmu.